Praha.cz

 
Coolhousing: Investice do virtualizačních serverů přináší nové výhody pro zákazníky
Úterý, 08. leden 2013 15:31
Týden sportu v Praze zdarma

Na přelomu roku nasadila společnost Coolhousing výkonnější stroje pro provoz služby virtuálních privátních serverů, díky čemuž mohla při zachování cen navýšit parametry nabízených variant VPS. Stávající VPS Windows převede Coolhousing všem zákazníkům na nové varianty automaticky a zdarma.


Coolhousing byl v závěru minulého roku vyhodnocen jako nejtransparentnější poskytovatel služeb serverhousingu. Této kvality se plánuje držet i v roce 2013, což dokazuje také aktuální investicí do upgradu serverů své virtualizační farmy. Vyšší výkon neschovává pouze pro nové zákazníky, ale poskytne jej také těm stávajícím, zákazníkům VPS Windows dokonce zdarma. Jak je to možné?

 Coolhousing: Investice do virtualizačních serverů přináší nové výhody pro zákazníky

Nové výkonnější servery umožňují nejen navýšit výkon přidělený jednotlivým virtuálním serverům, ale také zvýšit množství virtuálních serverů provozovaných na jednom serveru fyzickém. Licence operačního systému Windows Server 2013 Datacenter Edition, který VPS s Windows využívají, je vázána na fyzický server a není omezena počtem serverů virtuálních. Větší množství virtuálních serverů tak znamená menší náklady na licenci operačního systému pro každý z nich.

Díky této úspoře mohla společnost Coolhousing provést automatický upgrade všech virtuálních serverů platformy Windows (VPS Windows, VPS Windows Plus, Mobilní Kancelář #1 a #2) na nové parametry. Užijte si vyšší výkon svých webových aplikací i virtuálních kanceláří!

Upgradovány byly také servery provozující linuxové VPS (VPS Start, VPS Standard a VPS Business). Zákazníci těchto variant mají možnost přejít na nové výkonové varianty zadáním požadavku operátorům technické podpory Coolhousingu na telefonu 777 310 000, e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript či ve svém zákaznickém ControlPanelu. Převod na novou výkonnostní variantu je zpoplatněn jednorázovou platbou ve výši 500 korun. Zdarma zůstává přechod na vyšší variantu služby a to i v případě přechodu z nižší staré na vyšší novou. Pokud jste tedy dosud využívali např. VPS Start, přechodem na VPS Standard získáte rovnou aktuální výkonnostní variantu se dvěma 1800MHz procesorovými jádry a 2176 MB RAM zdarma.

 Coolhousing: Investice do virtualizačních serverů přináší nové výhody pro zákazníky

Poslední novinkou v nabídce virtuálních serverů Coolhousing je sjednocení slevy poskytované na první platební období pro všechny varianty VPS včetně mobilních kanceláří na 30 %.

Aktuální nabídku virtuálních serverů Coolhousingu najdete na adrese http://www.coolhousing.net/vps-virtualni-privatni-server.htmlMáte-li zájem o další informace, prosím kontaktujte:
Jiří Dvořák, DiS.
Senior Sales Executive
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
tel: +420 775 310 929

Coolhousing: Investice do virtualizačních serverů přináší nové výhody pro zákazníky