Praha.cz

 
Adoptujte tibetské dítě nebo babičku a jeďte za nimi přímo do Indie
Středa, 27. květen 2015 13:01
miminko

MOST, o.p.s. podporuje vzdělanost a zlepšuje životní podmínky tibetských dětí, buddhistických mnichů a mnišek, tibetských uprchlíků i seniorů. Adoptujte si tibetské dítě nebo seniora a pomáhejte s námi!
Jak funguje adopce tibetských dětí a seniorů

V Tibetu a Indii pomáháme formou adopce stovkám tibetských dětí, mnichů i seniorů. Naši dárci si se svými adoptovanými dětmi dopisují a mají možnost je navštívit.


Do projektu se může zapojit každý, kdo chce dlouhodobě pomáhat. Tibetským dětem umožníte studium v tibetštině ve společnosti jejich vrstevníků. Dále mu zajistíte stravu, oblečení i ubytování, čímž mu pomůžete zlepšit životní podmínky. Tibetským seniorům pomůžete důstojně prožít stáří.


Senior

Pokud si nechcete adoptovat dítě, avšak chcete přispět ke zlepšení jejich života, můžete si u nás koupit Certifikát Lékaři ProTibet. Tímto certifikátem darujete vyšetření tibetskému dítěti.


Kdo potřebuje naši a vaši pomoc?

Pokud se rozhodnete podpořit děti, zajistíte jim vzdělání a zvýšíte tak jejich šance na kvalitnější život. Pocity dětí přibližuje malá Tenzin, která jako dítě uprchla z Tibetu a chce se stát doktorkou tibetské medicíny. Stýská se jí po rodičích, ale ví, že díky přátelům z České republiky má šanci na lepší a kvalitnější život.


Pokud se rozhodnete podpořit tibetského seniora, který je bez prostředků a často žije úplně sám, dáte mu možnost důstojně prožít stáří. Z darované částky si bude moci koupit léky, deky, matrace, berle nebo kolečkové křeslo a dostane se mu odborné péče.Děkujeme, že pomáháte s námi.


Pro další informace navštivte www.protibet.cz.

Adoptujte tibetské dítě nebo babičku a jeďte za nimi přímo do Indie