Praha.cz

 
Asociace chytrého bydlení reaguje na současné trendy
Pondělí, 11. únor 2013 17:36
Asociace chytrého bydlení reaguje na současné trendy

[Tisková zpráva] Praha, 11. 2. 2013 - Na současné trendy v oblasti životního stylu aktuálně reaguje nově založená Asociace chytrého bydlení, první a jediná svého druhu u nás. Sdružuje firmy, které představují špičku ve sféře inteligentní domácnosti, která by měla přinášet uživatelům nejen komfort, ale také úspory energií, bezpečnost nebo relaxaci.
Iniciátorem vzniku Asociace je iNELS Smart Home Solutions, jehož manažer a zároveň předseda Asociace Jindřich Švestka představil základní cíle: sdružování a úzká spolupráce nejlepších firem, které se zabývají inteligentní domácností, informování a vzdělávání široké veřejnosti, která má často o této problematice neúplné a zkreslené informace, spolupráce s architekty, projektanty, developery, médii, vysokými a středními školami i učilišti.


V současnosti patří mezi členy Asociace iNELS Smart Home Solutions (systém inteligentní elektroinstalace), Atrea (vzduchotechnika), BaSys (elektronika), Bulb (designové osvětlení a nábytek), USSPA (masážní a plavecké termální bazény) a Viadrus (topenářská technika). Úzce s Asociací spolupracují např. Axis Communications (síťové video) a Miele (spotřebiče pro domácnost a profesionály).

Asociace chytrého bydlení reaguje na současné trendy

Kontakty:

  • www.achb.cz, LinkedIn (společnost Asociace chytrého bydlení), Facebook (komunita Bydlím chytře)
  • Mariana Tarčániová
  • Tel.: 724 351 554
  • email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Zdroj: www.protext.cz.

Asociace chytrého bydlení reaguje na současné trendy