Praha.cz

 
Business zprávy
Zlíňáci se dočkali netypické Konopné lékárny
Čtvrtek, 15. leden 2015 14:22
Konopná lékárna

Na kožní problémy či neduhy pohybového aparátu mohou s trochou nadsázky obyvatelé Zlína zapomenout. Pomohou jim totiž odborníci v nově otevřené Konopné lékárně. Ta je úzce specializovaná právě na produkty z léčivého konopí. Lékárnu lidé najdou na ulici Bartošova.

Celý článek...
 
Dny otevřených dveří prozradí o středních školách nejvíce
Středa, 14. leden 2015 13:48
Student SSŠVT

Prezentace středních škol na dnech otevřených dveří běží na plné obrátky. Minuty kvapně běží a do prvních školních dnů středoškoláků zbývá pár měsíců. Někteří z uchazečů o studium stále váhají, kterou cestu zvolit. Mohou jim v tom pomoci dny otevřených dveří a soukromá návštěvy škol. Poslední termíny hlásí i Soukromá střední škola výpočetní techniky na pražském Proseku. Například zde se lze podívat 20. ledna či 16. února.

Celý článek...
 
V centru Plzně otevírá Konopná lékárna
Čtvrtek, 08. leden 2015 09:51
Konopná lékárna

Léčivé konopí si razí cestu. Plzeňáci se dočkali první lékárny, specializované výhradně na prostředky z léčivého konopí. Věnovat se jim budou odborníci na výživu a tuto starobylou bylinu. Pomoc v nově otevřené apatyce na ulici Bezručova mohou nalézt například lidé trpící atopickým ekzémem, lupénkou či bolestmi pohybového ústrojí. Doplňky stravy z konopí zas ocení sportovci či maminky s dětmi.

Celý článek...
 
Ondřej Cach z Pardubic vyhrál 5. ročník soutěže IT-SLOT
Čtvrtek, 18. prosinec 2014 14:42
Učebna SSŠVT

Druhé (finálové) kolo 5. ročníku celostátní vědomostní soutěže pro žáky 8. a 9. tříd vyhrál v prostorách pořádající Soukromé střední školy výpočetní techniky Praha (SSŠVT) Ondřej Cach z pardubické školy Polabiny 1. K vítězství musel dosáhnout 22 bodů a času 26 minut a 15 vteřin. Pro zajímavost je bratrem Jakuba Cacha, který vyhrál loňskou soutěž. Na pomyslné stříbrné příčce se umístil Ondřej Förster s jednadvaceti body a časem 22 minut a 56 sekund ze ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice. Pardubická škola měla ve finále hned dvě úspěšná želízka. Bronzovou příčku totiž obsadil školák z pardubické Polabiny 1 Jan Daniel ze suverénně nejrychlejšího času 14 minut a ziskem 20 bodů. Finálového kola se zúčastnilo 41 školáků z 25 českých škol. Do letošního ročníku soutěže se zaregistrovalo celkem 118 základních škol z celé ČR. Zaregistrované školy přihlásily 2820 žáků, z nichž 2417 odehrálo první kolo soutěže.

Celý článek...
 
Nejvýhodnější neomezený mobilní internet? Vánoční nabídka od Air Telecomu
Čtvrtek, 18. prosinec 2014 10:42
Mobilní internet

Air Telecom již delší dobu jako jediný operátor nabízí neomezená mobilní data do notebooku, nyní navíc v rámci vánoční nabídky zákazník získá na tento tarif slevu na 12 měsíců. Výhodou je, kromě nízké ceny paušálu, široká dostupnost signálu i mimo velká města.

Celý článek...
 
Světově uznávaná metoda Thermage umožňuje omládnout bez plastické operace, nyní i v Praze
Středa, 17. prosinec 2014 14:05
Mediestetik-Thermage

Jak vrátit obličeji mladistvý vzhled, zbavit se vrásek a nemuset kvůli tomu pod skalpel? Kolagenová vlákna, která tvoří přírodní vyztužení pokožky a zajišťují mladistvý vzhled bez vrásek, se totiž s věkem vytahují, díky čemuž kůže ztrácí elasticitu a ochabuje. Jediným řešením, jak zmírnit následky stárnutí, tak pacientům skýtalo vypnutí pokožky obličeje pomocí liftingu. Ten ale pro pacienta znamenal zátěž v podobě celkové anestezie, chirurgického zásahu a samozřejmě následnou rekonvalescenci.

Celý článek...
 


Strana 11 z 18