Praha.cz

 
Business zprávy
V Praze představili novinku, jak se zbavit slovanských stehen
Čtvrtek, 29. leden 2015 14:20
Mediestetik

Často chceme zhubnout po tom, co jsme v zimě nějaká kila nabrali, ale vlastně vůbec netušíme, co s vlastními genetickými predispozicemi. Klinika Mediestetik ale nyní představila novou metodu, využívanou ve světě, a sice kryolipolýzu stehen, ale i dalších problematických partií, které jsou typické pro slovanské národy.

Celý článek...
 
Máte obavy z údržby teras a plotů ze dřeva? WoodPlastic® nevadí ani mráz
Pondělí, 26. leden 2015 13:30
Woodplastic

Pořádná zima v letošním roce stále jen klepe na dveře, a tak se dokonce naskýtají okamžiky, kdy můžeme s rodinou nebo přáteli posedět na terase před domem a radovat se ze slunečních paprsků. Po celém světě začínají být čím dál populárnější tzv. kompozitní terasy, které kromě dřevěné složky obsahují i složku plastovou. Díky tomu jsou kompozitní terasy od výrobce WPC – WOODPLASTIC a.s. odolnější vůči klimatickým i dalším vnějším vlivům, trvanlivější, bezpečnější a téměř bezúdržbové vzhledem ke klasickým terasám dřevěným.

Celý článek...
 
Coolhousing, důvěryhodný operátor
Čtvrtek, 15. leden 2015 14:42
FENIX_Coolhousing

Sdružení NIX.CZ, provozovatel neutrálního propojovacího uzlu pro Českou republiku, dnes oznámilo přijetí nového člena bezpečnostního projektu FENIX. Již devátým subjektem se stala společnost COOLHOUSING, která provozuje vlastní datové centrum na Vinohradské třídě. Zařadila se tak mezi významné subjekty jako jsou ACTIVE 24, Casablanca INT, CESNET, CZ.NIC, ČD – Telematika, Dial Telecom, Seznam.cz a O2 Czech Republic, které dokážou provozovat důvěryhodný a bezpečný internet.

Celý článek...
 
Zlíňáci se dočkali netypické Konopné lékárny
Čtvrtek, 15. leden 2015 14:22
Konopná lékárna

Na kožní problémy či neduhy pohybového aparátu mohou s trochou nadsázky obyvatelé Zlína zapomenout. Pomohou jim totiž odborníci v nově otevřené Konopné lékárně. Ta je úzce specializovaná právě na produkty z léčivého konopí. Lékárnu lidé najdou na ulici Bartošova.

Celý článek...
 
Dny otevřených dveří prozradí o středních školách nejvíce
Středa, 14. leden 2015 13:48
Student SSŠVT

Prezentace středních škol na dnech otevřených dveří běží na plné obrátky. Minuty kvapně běží a do prvních školních dnů středoškoláků zbývá pár měsíců. Někteří z uchazečů o studium stále váhají, kterou cestu zvolit. Mohou jim v tom pomoci dny otevřených dveří a soukromá návštěvy škol. Poslední termíny hlásí i Soukromá střední škola výpočetní techniky na pražském Proseku. Například zde se lze podívat 20. ledna či 16. února.

Celý článek...
 
V centru Plzně otevírá Konopná lékárna
Čtvrtek, 08. leden 2015 09:51
Konopná lékárna

Léčivé konopí si razí cestu. Plzeňáci se dočkali první lékárny, specializované výhradně na prostředky z léčivého konopí. Věnovat se jim budou odborníci na výživu a tuto starobylou bylinu. Pomoc v nově otevřené apatyce na ulici Bezručova mohou nalézt například lidé trpící atopickým ekzémem, lupénkou či bolestmi pohybového ústrojí. Doplňky stravy z konopí zas ocení sportovci či maminky s dětmi.

Celý článek...
 


Strana 11 z 18