Praha.cz

 
Business zprávy
Ondřej Cach z Pardubic vyhrál 5. ročník soutěže IT-SLOT
Čtvrtek, 18. prosinec 2014 14:42
Učebna SSŠVT

Druhé (finálové) kolo 5. ročníku celostátní vědomostní soutěže pro žáky 8. a 9. tříd vyhrál v prostorách pořádající Soukromé střední školy výpočetní techniky Praha (SSŠVT) Ondřej Cach z pardubické školy Polabiny 1. K vítězství musel dosáhnout 22 bodů a času 26 minut a 15 vteřin. Pro zajímavost je bratrem Jakuba Cacha, který vyhrál loňskou soutěž. Na pomyslné stříbrné příčce se umístil Ondřej Förster s jednadvaceti body a časem 22 minut a 56 sekund ze ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice. Pardubická škola měla ve finále hned dvě úspěšná želízka. Bronzovou příčku totiž obsadil školák z pardubické Polabiny 1 Jan Daniel ze suverénně nejrychlejšího času 14 minut a ziskem 20 bodů. Finálového kola se zúčastnilo 41 školáků z 25 českých škol. Do letošního ročníku soutěže se zaregistrovalo celkem 118 základních škol z celé ČR. Zaregistrované školy přihlásily 2820 žáků, z nichž 2417 odehrálo první kolo soutěže.

Celý článek...
 
Nejvýhodnější neomezený mobilní internet? Vánoční nabídka od Air Telecomu
Čtvrtek, 18. prosinec 2014 10:42
Mobilní internet

Air Telecom již delší dobu jako jediný operátor nabízí neomezená mobilní data do notebooku, nyní navíc v rámci vánoční nabídky zákazník získá na tento tarif slevu na 12 měsíců. Výhodou je, kromě nízké ceny paušálu, široká dostupnost signálu i mimo velká města.

Celý článek...
 
Světově uznávaná metoda Thermage umožňuje omládnout bez plastické operace, nyní i v Praze
Středa, 17. prosinec 2014 14:05
Mediestetik-Thermage

Jak vrátit obličeji mladistvý vzhled, zbavit se vrásek a nemuset kvůli tomu pod skalpel? Kolagenová vlákna, která tvoří přírodní vyztužení pokožky a zajišťují mladistvý vzhled bez vrásek, se totiž s věkem vytahují, díky čemuž kůže ztrácí elasticitu a ochabuje. Jediným řešením, jak zmírnit následky stárnutí, tak pacientům skýtalo vypnutí pokožky obličeje pomocí liftingu. Ten ale pro pacienta znamenal zátěž v podobě celkové anestezie, chirurgického zásahu a samozřejmě následnou rekonvalescenci.

Celý článek...
 
Dnes se koná finále celostátní vědomostní soutěže
Středa, 17. prosinec 2014 08:45
Učebna SSŠVT

Dne 17. prosince vzejde vítěz 5. ročníku vědomostní soutěže v informatice IT-SLOT (zkratka Systém Logických OTázek). Své síly změří pětačtyřicet finalistů z 8. a 9. tříd v prostorách pořádající Soukromé střední školy výpočetní techniky Praha (SSŠVT). Své zástupce mají školy z Jihočeského kraje (České Budějovice, Tábor), Karlovarského kraje (Ostrov, Mariánské Lázně), Královéhradeckého kraje (Králův Dvůr, Rychnov nad Kněžnou, Dvůr Králové nad Labem), Olomouckého kraje (Hranice, Šumperk), Pardubického kraje (Pardubice), Plzeňského kraje (Rokycany, Plzeň), Prahy, Středočeského kraje (Kladno, Nymburk, Říčany, Pečky) a Ústeckého kraje s největším počtem finalistů z Teplic. Do prvního kola soutěže IT-SLOT se zaregistrovalo celkem 118 základních škol z celé ČR. Zaregistrované školy přihlásily 2820 žáků, z nichž 2417 odehrálo první kolo soutěže.

Celý článek...
 
Tepličané mohou nově navštívit netypickou Konopnou lékárnu
Pondělí, 15. prosinec 2014 15:47
Konopná lékárna

Kožní problémy? Bolesti pohybového ústrojí? Tyto problémy či jiné zdravotní neduhy mohou s trochou nadsázky obyvatelé Teplic hodit za hlavu. Nově se totiž U Císařských lázní (vedle Bati) otevírá první Konopná lékárna. Zdravotní problémy lze řešit zákonnými přírodními produkty z léčivého konopí.

Celý článek...
 
Carun Pharmacy uvádí: Poprvé v Česku k dostání konopná mast Carun vhodná pro malé děti
Pátek, 12. prosinec 2014 16:55
Carun-konopná mast

Mysleli jste si, že konopné masti nejsou vhodné pro kojence? Omyl, na trhu je totiž vánoční novinka: přírodní Konopná mast Carun Baby pro děti od tuzemské společnosti Carun Pharmacy vyrábějící produkty z konopí. Základem masti je navíc bambucké máslo, díky němuž se mast rychleji vsákne do pokožky a je samo o sobě léčivé. Mast je vyvinutá pro ošetření citlivé dětské kůže s projevy ekzému či kožní alergie od prvního dne od narození.

Celý článek...
 


Strana 11 z 17