Praha.cz

 
Business zprávy
Utajené miliony
Středa, 12. únor 2014 13:19

Zlatá horečka vypukla zhruba před rokem. Obchodním oddělením velkých poskytovatelů pronájmu informačních technologií a hostingových služeb začaly přicházet tajuplné poptávky nezvyklých serverů. Jejich společným rysem byly požadavek na vysoký grafický výkon a zvláštní nesdílnost zadavatelů.

Celý článek...
 
Prodej nemovitostí v lednu není „u ledu“, zpravidla bývá velmi úspěšný
Pondělí, 23. prosinec 2013 10:09
Prodej nemovitostí v lednu není „u ledu“, zpravidla bývá velmi úspěšný

Velký objem nemovitostí, tedy i samotných bytových jednotek, se dlouhodobě prodává v měsíci lednu. Leden je tak, navzdory očekávání, pro realitní trh velmi silný měsíc. Informace zveřejnili makléři z ERA Reality, celosvětové sítě, která prvním rokem působí i v ČR. Zveřejněné informace vycházejí z celoevropských statistických dat sesbíraných za posledních 21 let i z údajů v ČR.

Celý článek...
 
Komunikace přes vysílačky přes celou ČR? Zajímavé řešení od Air Telecomu
Čtvrtek, 19. prosinec 2013 15:55
Komunikace přes vysílačky přes celou ČR? Zajímavé řešení od Air Telecomu

Staronové komunikační zařízení, tzv. PTT (push to talk = zmáčkni a mluv) vysílačky, si připravil pro firemní i rezidentní zákazníky mobilní operátor Air Telecom. Vysílačky jsou totiž na trhu stále hojně využívanou platformou. Mají uplatnění zejména v praxi jednotlivců i firem, ať už ve stavebnictví, dispečinků taxislužeb, logistiky a autodopravy nebo v dalších oblastech. Vysílačky v rámci mobilní sítě však v ČR provozuje jen Air Telecom (značka U:fon). Výhodou je i akční rádius po celé České republice, nejen na krátkou vzdálenost, a samozřejmě cena.

Celý článek...
 
Virtuální servery pražského Coolhousingu: Nové možnosti za skvělé ceny
Úterý, 05. listopad 2013 18:52

Zvažujete pořízení virtuálního serveru? Pražská společnost Coolhousing rozšiřuje svou nabídku. Zákazníci dostanou na výběr z více hardwarových konfigurací a k tomu navíc možnost rozšiřovat každý základní tarif o příplatkovou kapacitu RAM nebo pevného disku.

Celý článek...
 
Polovina prodejů bytů a domů v Praze jde přes realitky, síť ERA Reality pro ně zavádí garanci 50% zvýšení tržeb
Úterý, 29. říjen 2013 11:33
Polovina prodejů bytů a domů v Praze jde přes realitky, síť ERA Reality pro ně zavádí garanci 50% zvýšení tržeb

Na pražském realitním trhu proběhne zhruba polovina transakcí za účasti některé realitní kanceláře. Češi tak při nákupu nebo prodeji nemovitostí až příliš často riskují problémy nebo podvody, naopak malé realitky nebo jednotliví makléři jsou pak často nedostatečně připravení a neumí své podnikání dobře nabídnout a zhodnotit. Tuto praxi chce změnit v Praze franšízová společnost ERA Reality.

Celý článek...
 
U:fon zavádí nový přístroj pro pevnou linku, zájem o tyto služby totiž stále roste
Středa, 25. září 2013 14:35
U:fon zavádí nový přístroj pro pevnou linku,  zájem o tyto služby totiž stále roste Operátor U:fon zavádí na trh novou pevnou linku – bezdrátový přístroj Olive, který disponuje novými funkcemi a nahrazuje starší přístroje. Počet prodejů pevných tarifů od U:fona totiž v roce 2013 vzrostl o desítky procent, ačkoli celkový počet pevných linek v ČR trvale klesá. Oproti volání z mobilních telefonů a konkurenci jsou domácí linky U:fona velmi výhodné – především díky nízké ceně za volání (1,50 Kč za minutu). Tarify začínají na 179 Kč.

Celý článek...
 


Strana 15 z 17