Praha.cz

 
Business zprávy
Cool léto s Coolhousingem
Pondělí, 21. červenec 2014 11:47
logo Coolhousing

Co udělá v parném létě největší radost? To správné osvěžení! Datacentrum Coolhousing proto přináší ke každé objednávce Cool osvěžení ve formě plechovek Staropramenu Cool. Užijte si Cool léto s Coolhousingem. A co pro to musíte udělat? Je to jednodušší než si myslíte...

Celý článek...
 
Coolhousing: Férové a profesionální hostingové služby
Středa, 02. červenec 2014 08:43
logo Coolhousing

Hledáte spolehlivého poskytovatele serverhousingu s férovým přístupem a transparentním účtováním? Vybírejte mezi těmi, kteří svá datová centra provozují ve vlastních prostorách. Nabídnou vám flexibilní přístup k technologiím a samozřejmě nižší ceny.

Celý článek...
 
Konopí hýbe českým businessem
Úterý, 17. červen 2014 12:14
Konopí hýbe českým businessem

V České republice roste zájem o konopné produkty. Kromě pěstitelů a výrobců kosmetiky i potravinových produktů se o něj zajímají provozovatelé lázní a restaurací. Úspěšné jsou franšízové Konopné lékárny. Po celém Česku je jich již dvanáct v provozu. Značka Carun má úspěch doma i ve světě. Na prestižním veletrhu v Londýně získala konopná mast Carun druhé místo v kategorii Nejlepší nový přírodní produkt roku 2014.

Celý článek...
 
Květen je měsíc SuperMicro serverů
Pondělí, 05. květen 2014 07:08
speciální nabídka na pronájem dedikovaných SuperMicro serverů

Praha, 5. května 2014 – Populární model E3-1220V3 zlevňuje a stává se základním modelem nabídky, novinkou je špičkový server se Xeonem E5-2620 a 32 GB ECC Reg. paměti. Speciální květnová akce navíc ještě více zvýhodňuje dvouletou smlouvu. Coolhousing přináší květnové novinky v nabídce dedikovaných serverů SuperMicro.

Celý článek...
 
Který mobilní internet je na cestování nejvýhodnější? Přinášíme tabulku srovnání.
Sobota, 03. květen 2014 10:00
Výstava Lodě na vodě představila stovky plavidel i stylové vířivky

Mít u sebe internet na cestování a nevázat se na svůj mobil, operátora či pravidelný paušál je v jarně-letním období pro řadu zákazníků velmi lákavá varianta. Podívali jsme se proto v tomto aktuálním srovnání, jak je na tom naše čtyřka českých mobilních operátorů s předplacenými tarify mobilního internetu a doplňujícími službami. Zjistili jsme řadu zajímavostí, ale i kdo je v daném ohledu nejvýhodnější, což neznamená zdaleka jen nejlevnější.

Celý článek...
 
Air Telecom nabízí 8GB mobilní internet do notebooku s 25% slevou
Úterý, 01. duben 2014 10:25
Air Telecom nabízí 8GB mobilní internet do notebooku s 25% slevou

Mobilní operátor Air Telecom a. s. nabízí v rámci speciální nabídky 8GB mobilní internet do notebooku s 25% slevou na prvních 6 měsíců. Měsíční platba činí 217 Kč, oproti standardní ceně tak zákazníci ušetří během prvního půlroku více než čtyři stovky korun. USB modemy Celot, které Air Telecom k mobilnímu internetu dodává, umožňují společně s Wi-Fi routerem vytvořit také bezdrátový hotspot pro připojení více zařízení. Slevu lze získat prostřednictvím objednávky na e-shopu.

Celý článek...
 


Strana 15 z 18