Praha.cz

 
Hledáte luxusní ubytování? Přijměte pozvání do hotelu Belvedere!
Pondělí, 02. listopad 2015 11:43
Hledáte luxusní ubytování? Přijměte pozvání do hotelu Belvedere!

Najít ubytování v hlavním městě nedá příliš práce. Hotely, penziony, apartmány a ubytovny jsou doslova na každém rohu. Ale najíte stylové a přitom poměrně levné ubytování v centru Prahy? To může být oříšek… Nikoliv však neřešitelný problém a my vám prozradíme, kde najdete luxusní "útočiště" za velmi přijatelnou cenu. Seznamte se s hotelem Belvedere, který se nachází v lokalitě Prahy 7 – Letná nedaleko Pražského hradu.


Belvedere nezapomíná ani na invalidy a alergiky

Čtyřhvězdičkový hotel Praha Belvedere nabízí zázemí pro zamilované páry, které si společně vyrazí na romantický víkend, ale na své si přijdou i lidé hledající příhodné prostory pro firemní akci nebo obchodní jednání. S kapacitou 151 moderních pokojů jde o jeden z největších hotelů v Praze. Pro nejnáročnější hosty jsou připraveny prostorné pokoje s možností pronájmu salonku ve stejném patře. Nechybí ani bezbariérové pokoje pro invalidní hosty a pokoje s parketami pro osoby trpící alergiemi.


Hotel Belvedere

Hotel Belvedere

Milovníci japonské kuchyně, těšte se

Své gurmánské chutě uspokojíte v japonské restauraci a sushi baru Sasori, kde příjemný personál servíruje vybrané speciality. Nedílnou součástí čtyřhvězdičkového hotelu Belvedere Praha je také nově zrekonstruovaný lobby bar s PC koutkem. O Wi-Fi připojení nemějte strach, je dostupné napříč celým komplexem.


Hotel Belvedere

Jak je to s parkováním?

Dorazíte-li vlastním vozem, jistě vás bude zajímat parkování. To je možné ve zpoplatněné podzemní garáži, jejíž kapacita je omezená. Proto je nezbytná předchozí rezervace. Ale i kdyby na vás žádné parkovací místo nezbylo, recepce vás ochotně nasměruje na nejbližší okolí hotelu.


Veškeré další informace o hotelu Belvedere najdete na stránkách www.hotelbelvedereprague.cz. Na webu se zároveň můžete podívat i na další luxusní hotely v Praze, které jsou součástí skupiny H&Hotels Group.


Hledáte luxusní ubytování? Přijměte pozvání do hotelu Belvedere!