Praha.cz

 
Vysává vás vaše současná hypotéka? Refinancujte!
Pondělí, 05. říjen 2015 14:29
Vysává vás vaše současná hypotéka? Refinancujte!

Pokud je vaše hypotéka nevýhodná, nemusíte to trpět. Pryč jsou ty doby, kdy byl přechod k jiné bance obtížný.  Najděte si výhodnější nabídku a vaši hypotéku refinancujte. Pokud se vám podaří vaši hypotéku přenést jinam, kde získáte lepší podmínky, ušetříte na úrocích. A jak jistě sami dobře víte, celková suma úroků může v případě hypotečního úvěru činit poměrně vysokou částku. Refinancováním vaší hypotéky pomocí nabídky s nižší úrokovou sazbou tak můžete významně ušetřit. Kde ale výhodnou nabídku hypotéky, která umožňuje refinancování, najít?


Refinancování s Modrou pyramidou

Modrá pyramida, která poskytuje finanční poradenství,  je také  specialistou na úvěry na bydlení a tedy i, na refinancování hypotéky. Už se nemusíte nechat vysávat vaší hypotékou – přejděte k Modré pyramidě.


Převodem vaší hypotéky pod křídla Modré pyramidy budete moci nejen ušetřit na úrocích, ale díky možnosti rozložení splátek až na dobu 30 let snadno odlehčíte vašemu rodinnému rozpočtu.


Pokud vás možnost refinancování od Modré pyramidy zaujala, stačí navštívit webové stránky Modré pyramidy věnované refinancování, vyplnit kontaktní formulář a brzy se vám ozve poradce, se kterým se můžete domluvit na podrobnostech. Pak i vy budete moci začít brzy užívat všech výhod, které Modrá pyramida nabízí.


Vysává vás vaše současná hypotéka? Refinancujte!