Praha.cz

 
Nacházíte se: Zprávy Zajímavosti Jak a kde v Praze najít kvalitní servis počítačů?
Jak a kde v Praze najít kvalitní servis počítačů?
Sobota, 01. listopad 2014 21:54
Jak a kde v Praze najít kvalitní servis počítačů?

Počítače používáme ve škole, v práci nebo jen tak pro zábavu. Když „dobře šlape“ je vše v pořádku a my jsme spokojení. Velmi lehce se ale může stát, že se něco pokazí, v tomto případě je třeba rychle jednat a závadu odstranit. Opravy počítačů nejsou jednoduché, a proto je třeba svěřit přístroj do rukou odborníka. Najít v Praze kvalitní a rychlý servis, může být problém. Poradíme, podle čeho servis vybírat, pokud si totiž nedáte pozor, mohli byste i velmi tvrdě narazit.Nenechte se nalákat!


Když budete hledat kvalitní servis notebooků Praha, nesmíte se nechat nalákat na výhodnou nabídku! Ve městě najdete desítky servisů, ne všechny ale mají férové jednání. Můžete se setkat si se šarlatány, kteří od vás vyberou zálohu na opravu, ale po několika dnech vám vrátí počítač neopravený, nebo ještě v horším stavu, než byl. Jedná se většinou o amatérské opraváře! Na takové jednání si dejte pozor a nikdy nedávejte peníze dopředu.


abax2Dobrý servis poznáte poměrně jednoduše


První známkou kvality je, že servis nejprve provede diagnostiku a poté vám sdělí cenu, za kterou počítač opraví. Vy buď budete souhlasit, nebo se poohlédnete jinde. Známkou serióznosti je i to, když vám například servis Acer Praha dá volbu, jestli do počítače dát originální či univerzální náhradní díly. Pokud vybíráte servis, zjistěte si o něm reference. Zkušenosti zákazníků bývají nejlepším ukazatelem.


Jeden, který nabízí vše


V bohaté nabídce servisů je možné najít jeden, který nad ostatními vyniká a to kvalitou i rozmanitostí služeb. Jedná se o ABAX servisní centrum s.r.o., který nabízí servis Asus Praha, servis HP Praha i jiných značek a současně také opravy tiskáren, tabletů, smartphonů a jiných technických zařízení. Výjimečný je svým proklientským přístupem. Pokud servis či opravu objednáte u Abax, nemusíte vytáhnout paty z domu. Společnost k vám vyšle kurýra, který od vás přístroj převezme a doveze ho do opravny. Zde bude provedena diagnostika, na základě které vám bude sdělena cena. Zajímavé je, že si opravu můžete jednoduše objednat online na abax.cz – stačí vyplnit formulář.


abax3

Tip na závěr: Pokud vás zajímá, které značky notebooků jsou nejspolehlivější a jak často se notebooky statisticky pokazí, podívejte se na tuto studii.Jak a kde v Praze najít kvalitní servis počítačů?