Praha.cz

 
Nacházíte se: Zprávy Zajímavosti
Zajímavosti
Od neděle bude zpřístupněna Rezervace Bororo
Pátek, 25. červenec 2014 16:35
Od neděle bude zpřístupněna Rezervace Bororo

Již 24. července si Rezervaci Bororo mohli prohlédnout novináři. Pro veřejnost bude slavnostně otevřena v neděli v 11 hod. Rezervace Bororo je nový herní a odpočinkový areál v pražské zoo, který cílí na především na rodiny s dětmi. V Rezervaci Bororo na vás čeká spousta zábavy, dvanáctimetrová prolézačka a hlavně – zákaz vstupu škarohlídů! Areál je určen pro dobrou a zajímavou zábavu, které si děti opravdu užijí dosytnosti.

Celý článek...
 
Institut CEMI slaví 3. výročí
Čtvrtek, 24. červenec 2014 20:28
Institut CEMI slaví 3. výročí

Pražský vzdělávací institut CEMI (Central European Management Institut), přední český specialista na manažerské vzdělávací programy MBA a LLM s celoevropskou působností, slaví letos 3 roky od založení. Institut je průkopníkem v online formě vzdělávání. V čele s ředitelem Mgr. Štěpánem Mikou prošel za dobu svého působení řadou změn. Od letošního roku mají studenti možnost zvolit i právnický obor Corporate Master of Law (LL.M.).

Celý článek...
 
Institut CEMI: možnosti vzdělání mimo školu
Středa, 23. červenec 2014 19:16
Institut CEMI: možnosti vzdělání mimo školu

Lidé dnes mají velký problém udržet se v zaměstnání nebo si najít novou práci. Potvrzují to vysoká čísla nezaměstnanosti. Ačkoli Praha neměnně patří k okresům s nejnižší nezaměstnaností (5,26 procent), zároveň je v metropoli patrný rostoucí tlak na zaměstnance ze strany zaměstnavatelů na rozšiřování dovedností a znalostí. Téma celoživotního vzdělávání je v současné době čím dál aktuálnější.

Celý článek...
 
Velemloci na nás pokukují z plakátů po celé Praze
Sobota, 19. červenec 2014 16:37
Velemloci na nás pokukují z plakátů po celé Praze

Pražská zoo si pro svou letošní marketingovou kampaň vybrala neobvyklého tvora. Volba totiž letos nepadla na žádné z prvoplánově líbivých zvířat. Letošním symbolem letní kampaně se stal velemlok čínský. Je to pochopitelné! Vždyť právě Velemlokárium, které bylo otevřeno 31. května, láká v současné době největší počet návštěvníků, nejen domácích, ale i ze zahraničí. Velemlok Karlo a jeho kamarádi z Velemlokária prostě budí zájem! Pokud vás tedy zajímají neobvyklá zvířata, případně očekáváte v létě návštěvu, je Velemlokárium jistě dobrým tipem, kam se v horkých letních dnech vydat. A marketingová kampaň v pražských ulicích vám to připomene.

Celý článek...
 
Pražský institut CEMI podporuje Ocenění Českých Podnikatelek
Čtvrtek, 03. červenec 2014 14:49
Pražský institut CEMI podporuje Ocenění Českých Podnikatelek

Počet českých žen, které jsou 100% majitelkami společností, se oproti loňsku zvýšil z počtu 11 885 na číslo 18 463, což odpovídá 40%. I proto se může do 7. ročníku projektu Ocenění Českých podnikatelek zapojit až 626 podnikatelek s nejlepším hodnocením. Partnerem projektu je i pražský vzdělávací institut CEMI (Central European Management Institut), přední český specialista na manažerské vzdělávací programy MBA a LLM s celoevropskou působností, který věnuje finalistce studium zdarma.

Celý článek...
 
Majstrštyk chovatelů plazů v pražské zoo
Středa, 25. červen 2014 10:43
Majstrštyk chovatelů plazů v pražské zo

Pražské zoologické zahradě se podařil opravdový majstrštyk. Týmu Petra Veleckého, který má na starosti chov plazů, se totiž podařil světový prvoodchov trnotepa v zoologických zahradách. A dalším úspěchem je také odchov agamky písečné, který dává naději na udržení unikátního chovu v Praze. Za oběma úspěchy stojí mnoho hodin poctivé práce a studia života těchto vzácných tvorů. Dosažené prvenství i úspěch u agamek ale chovatelskému týmu všechno vynahrazují.

Celý článek...
 


Strana 1 z 22