Praha.cz

 
Nacházíte se: Zprávy Zajímavosti
Zajímavosti
Velemloci na nás pokukují z plakátů po celé Praze
Sobota, 19. červenec 2014 16:37
Velemloci na nás pokukují z plakátů po celé Praze

Pražská zoo si pro svou letošní marketingovou kampaň vybrala neobvyklého tvora. Volba totiž letos nepadla na žádné z prvoplánově líbivých zvířat. Letošním symbolem letní kampaně se stal velemlok čínský. Je to pochopitelné! Vždyť právě Velemlokárium, které bylo otevřeno 31. května, láká v současné době největší počet návštěvníků, nejen domácích, ale i ze zahraničí. Velemlok Karlo a jeho kamarádi z Velemlokária prostě budí zájem! Pokud vás tedy zajímají neobvyklá zvířata, případně očekáváte v létě návštěvu, je Velemlokárium jistě dobrým tipem, kam se v horkých letních dnech vydat. A marketingová kampaň v pražských ulicích vám to připomene.

Celý článek...
 
Pražský institut CEMI podporuje Ocenění Českých Podnikatelek
Čtvrtek, 03. červenec 2014 14:49
Pražský institut CEMI podporuje Ocenění Českých Podnikatelek

Počet českých žen, které jsou 100% majitelkami společností, se oproti loňsku zvýšil z počtu 11 885 na číslo 18 463, což odpovídá 40%. I proto se může do 7. ročníku projektu Ocenění Českých podnikatelek zapojit až 626 podnikatelek s nejlepším hodnocením. Partnerem projektu je i pražský vzdělávací institut CEMI (Central European Management Institut), přední český specialista na manažerské vzdělávací programy MBA a LLM s celoevropskou působností, který věnuje finalistce studium zdarma.

Celý článek...
 
Majstrštyk chovatelů plazů v pražské zoo
Středa, 25. červen 2014 10:43
Majstrštyk chovatelů plazů v pražské zo

Pražské zoologické zahradě se podařil opravdový majstrštyk. Týmu Petra Veleckého, který má na starosti chov plazů, se totiž podařil světový prvoodchov trnotepa v zoologických zahradách. A dalším úspěchem je také odchov agamky písečné, který dává naději na udržení unikátního chovu v Praze. Za oběma úspěchy stojí mnoho hodin poctivé práce a studia života těchto vzácných tvorů. Dosažené prvenství i úspěch u agamek ale chovatelskému týmu všechno vynahrazují.

Celý článek...
 
Dejte nám tip na zajímavé místo v Praze, dárečky máme připravené!
Pondělí, 16. červen 2014 09:43
Dejte nám tip na zajímavé místo v Praze, dárečky máme připravené!

Naše interaktivní mapa Prahy dychtí po nových místech. Abychom motivovali i vás čtenáře, připravili jsme pro vás dárečky! Neváhejte tedy a doplňte do mapy místa známá i neznámá...

Celý článek...
 
Nová interaktivní mapa Prahy ukáže místa, kde se krade i kam za zábavou
Čtvrtek, 08. květen 2014 09:26
Nová interaktivní mapa Prahy ukáže místa, kde se krade i kam za zábavou

Webový portál o životě v Praze spouští netradiční interaktivní mapu metropole. Ukáže vám místa, o nichž jste možná neměli ani tušení. Zjistíte, kde v Praze uspořádat piknik, kam na rande i kterým místům bude bezpečnější se vyhnout. Mapu přitom mohou doplňovat sami čtenáři.

Celý článek...
 
Cizinci si v Praze pronajali soukromé metro
Pondělí, 05. květen 2014 06:30
Soukromé metro

Minulý týden se na lince B objevilo soukromé metro, jak informoval deník Metro. Tedy souprava, kterou si od podniku pronajali cizinci a měli ji tak celou pro sebe. Cestující tak museli ještě chvíli počkat na klasickou soupravu, do které jim bodyguardi nezkřížili cestu a mohli tak nastoupit jako obvykle.

Celý článek...
 


Strana 1 z 21