Praha.cz

 
Kultura
MÅNS ZELMERLÖW, vítěz EUROVISION 2015, v Praze!
Středa, 09. září 2015 07:30
MÅNS ZELMERLÖW

MÅNS ZELMERLÖW, VÍTĚZ CENY EUROVISION 2015, VYSTOUPÍ 11. ŘÍJNA 2015 V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU.

Celý článek...
 
Začal festival Opera Barocca, letos k hudbě přibyly i komentované prohlídky Clam-Gallasova paláce
Pondělí, 17. srpen 2015 07:00

Festival Opera Barocca zve na tradiční přehlídku barokních představení, která se v Praze konají až do 6. září. Na hlavní scéně, v tradiční festivalové residenci v překrásném Clam - Gallasově paláci, který se nachází nedaleko Staroměstského náměstí v samém srdci historické Prahy, se po roce opět mají možnost setkat milovníci barokní hudby.

Celý článek...
 
V Praze se konají až do 6.srpna Letní slavnosti staré hudby
Úterý, 28. červenec 2015 12:09
Letní slavnosti staré hudby, Praha

Ženské hrdinky, bohyně, světice, múzy či krasavice budou již od příštího týdne provázet návštěvníky koncertů letošního ročníku festivalu Letní slavnosti staré hudby. Zahajovací večer s názvem La Muse bude na Zámku Troja v pondělí 13. července patřit příběhům z antické mytologie. Festival potrvá až do 6. srpna.

Celý článek...
 
MÅNS ZELMERLÖW v Praze!
Pondělí, 13. červenec 2015 06:55
MÅNS ZELMERLÖW

MÅNS ZELMERLÖW, VÍTĚZ CENY EUROVISION 2015, VYSTOUPÍ 11. ŘÍJNA 2015 V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU.

Celý článek...
 
Víkend v Praze - tipy na 11. - 12. července 2015
Pátek, 10. červenec 2015 21:48
Rytířské slavnosti na Pražském hradě, bitva na Vítkově, Jazzový festival, zajímavé vlastivědné vycházky Prahou, Laura a její tygři & Ilona Csáková a také bohatý program na Střeleckém ostrově, v Zoologické zahradě v Troji nebo v Botanické zahradě - to vše přináší další letní víkend v Praze.

Celý článek...
 
Hudba opět ovládne centrum Prahy, startuje hudební festival Léto na Jungmaňáku
Čtvrtek, 09. červenec 2015 10:36
Léto na Jungmaňáku

Již potřetí se do krásných prostor v centru Prahy vrací multižánrový festival Léto na Jungmaňáku. Festival startuje ve čtvrtek 9. července a po šest čtvrtků až do 13. srpna oživí Jungmannovo náměstí. Letos poprvé je každý večer věnován jednomu žánru, přičemž festival představí nejen vycházející hvězdy jednotlivých hudebních oblastí, ale i známá jména hudební scény. A to vše zdarma!

Celý článek...
 
Vinohradská Nová galerie zve diváka na procházku do lesa
Úterý, 14. duben 2015 08:20
Nová Galerie - V lese vesele

Nová galerie na pražských Vinohradech (Balbínova 26, Praha – Vinohrady) připravuje výstavu současné mladé generace vizuálních umělců, kteří se vyjadřují převážně v médiu malby. Skupinová výstava malířů Adama Kašpara, Jana Rybníčka a Martina Salajky nazvaná V LESE VESELE, kurátorovaná Martinem Mainerem, nás zve na procházku do lesa, který vypráví příběh ústy tří vypravěčů.

Celý článek...
 
Už jsme trochu dál
Pátek, 20. únor 2015 16:19
Už jsme trochu dál – příprava na přímý přenos, facebook The Tap Tap

Mimořádný koncert hudební skupiny The Tap Tap pod názvem „Už jsme trochu dál“ se uskuteční již zítra od 15 hodin pod sochou sv. Václava. Během koncertu se publiku představí také řada zajímavých hostů, kteří se zabývají sociálně znevýhodněnými skupinami osob v naší společnosti.

Celý článek...
 


Strana 1 z 7