Praha.cz

 
Kultura
Tradiční adventní koncerty na Libeňském zámku
Pondělí, 23. listopad 2015 14:01
Tradiční adventní koncerty na Libeňském zámku

Předvánoční pohodu i v letošním roce nabídnou tradiční adventní koncerty na Libeňském zámku. Klasickou hudbu i vánoční písně odehrají postupně čtyři hudební uskupení: Two Voices, Bennewitzovo kvarteto, MUSICA DOLCE VITA a Kühnův dětský sbor. Na první adventní koncert se mohou posluchači těšit již zítra 24. listopadu od 19 hodin.

Celý článek...
 
MÅNS ZELMERLÖW, vítěz EUROVISION 2015, v Praze!
Středa, 09. září 2015 07:30
MÅNS ZELMERLÖW

MÅNS ZELMERLÖW, VÍTĚZ CENY EUROVISION 2015, VYSTOUPÍ 11. ŘÍJNA 2015 V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU.

Celý článek...
 
Začal festival Opera Barocca, letos k hudbě přibyly i komentované prohlídky Clam-Gallasova paláce
Pondělí, 17. srpen 2015 07:00

Festival Opera Barocca zve na tradiční přehlídku barokních představení, která se v Praze konají až do 6. září. Na hlavní scéně, v tradiční festivalové residenci v překrásném Clam - Gallasově paláci, který se nachází nedaleko Staroměstského náměstí v samém srdci historické Prahy, se po roce opět mají možnost setkat milovníci barokní hudby.

Celý článek...
 
V Praze se konají až do 6.srpna Letní slavnosti staré hudby
Úterý, 28. červenec 2015 12:09
Letní slavnosti staré hudby, Praha

Ženské hrdinky, bohyně, světice, múzy či krasavice budou již od příštího týdne provázet návštěvníky koncertů letošního ročníku festivalu Letní slavnosti staré hudby. Zahajovací večer s názvem La Muse bude na Zámku Troja v pondělí 13. července patřit příběhům z antické mytologie. Festival potrvá až do 6. srpna.

Celý článek...
 
MÅNS ZELMERLÖW v Praze!
Pondělí, 13. červenec 2015 06:55
MÅNS ZELMERLÖW

MÅNS ZELMERLÖW, VÍTĚZ CENY EUROVISION 2015, VYSTOUPÍ 11. ŘÍJNA 2015 V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU.

Celý článek...
 
Víkend v Praze - tipy na 11. - 12. července 2015
Pátek, 10. červenec 2015 21:48
Rytířské slavnosti na Pražském hradě, bitva na Vítkově, Jazzový festival, zajímavé vlastivědné vycházky Prahou, Laura a její tygři & Ilona Csáková a také bohatý program na Střeleckém ostrově, v Zoologické zahradě v Troji nebo v Botanické zahradě - to vše přináší další letní víkend v Praze.

Celý článek...
 
Hudba opět ovládne centrum Prahy, startuje hudební festival Léto na Jungmaňáku
Čtvrtek, 09. červenec 2015 10:36
Léto na Jungmaňáku

Již potřetí se do krásných prostor v centru Prahy vrací multižánrový festival Léto na Jungmaňáku. Festival startuje ve čtvrtek 9. července a po šest čtvrtků až do 13. srpna oživí Jungmannovo náměstí. Letos poprvé je každý večer věnován jednomu žánru, přičemž festival představí nejen vycházející hvězdy jednotlivých hudebních oblastí, ale i známá jména hudební scény. A to vše zdarma!

Celý článek...
 
Vinohradská Nová galerie zve diváka na procházku do lesa
Úterý, 14. duben 2015 08:20
Nová Galerie - V lese vesele

Nová galerie na pražských Vinohradech (Balbínova 26, Praha – Vinohrady) připravuje výstavu současné mladé generace vizuálních umělců, kteří se vyjadřují převážně v médiu malby. Skupinová výstava malířů Adama Kašpara, Jana Rybníčka a Martina Salajky nazvaná V LESE VESELE, kurátorovaná Martinem Mainerem, nás zve na procházku do lesa, který vypráví příběh ústy tří vypravěčů.

Celý článek...
 


Strana 1 z 7