Praha.cz

 
 • Úterý, 31. květen 2016 10:00
  Koně strážníků dostali přes jednu tunu starého pečiva od dětí z Prahy 4, Městská policie, zdroj: Městská policie hlavního města Prahy

  Více než jednu tunu starého pečiva dokázaly nasbírat děti z mateřských a základních škol na Praze 4 pro koně, kteří společně s pražskými strážníky dohlížejí na bezpečnost v metropoli. Letos se do soutěžního klání zapojilo celkem deset mateřských školek a základních škol.

  Celý článek...
 • Úterý, 31. květen 2016 06:14

  Pivní festival Žižkovské pivobraní 2016, který se koná tento pátek a sobotu 3. - 4. června v parku Parukářka na pražském Žižkově, nabídne návštěvníků více jak sto druhů piva. Letos se uskuteční již pátý ročník tohoto pivního festivalu a kromě pivních speciálů je připraven také bohatý doprovodný program.

  Celý článek...
 • Pondělí, 30. květen 2016 18:01
  Obyvatelé si sami řekli o změny na sídlišti Černý Most

  Začalo to v březnu, kdy odborníci Institutu plánování a rozvoje společně s Prahou 14 a obyvateli vnitrobloku Vybíralova na Černém Mostě začali plánovat, jak zlepšit život na sídlišti. Jako jinde mezi hlavní problémy patří doprava, parkování, využití zelených ploch a volnočasové aktivity. Nyní se občané mohli seznámit s prvními návrhy, které v IPR podle jejich požadavků vypracovali.

  Celý článek...
 • Pondělí, 30. květen 2016 07:23
  Výstava RETRO nás vrátí do socialistického Československa

  V Galerii Tančící dům se dnes otvírá výstava, na které se dříve narození budou cítit skutečně jako doma, těm mladším asi spadne čelist při pohledu na elektroniku, technické vybavení i dobový nábytek. Podstatnou částí expozice totiž budou dokonalé repliky bytů ze 70. a 80. let. Protože výstava potrvá až do 4. září, máte ještě možnost přispět se na ni svými vlastními exponáty.

  Celý článek...
 • Neděle, 29. květen 2016 15:45
  Bezpečnost na Letišti Václava Havla Praha

  Na Letiště Václava Havla Praha přiletěl v úterý 24. května cestující nakažený virem MERS. Naštěstí se nejednalo o reálnou situaci, ale o taktické cvičení všech základních jednotek integrované záchranného systému. Impulsem pro modelovou situaci, ve které hraje hlavní roli osoba nakažená virem MERS, se stal opakovaný výskyt této nakažlivé choroby nejen ve světě, ale i v Evropě.

  Celý článek...
 • Neděle, 29. květen 2016 13:10
  KULTURNÍ PŘEHLED: Akce na týden (30. 5. 2016 - 5. 6. 2016), foto: pixabay.com

  Vůně výborného jídla, dobré pití a různorodé tóny festivalů se bude linout Prahou. Vyberou si i ti, kdo dávají přednost aktivnímu pohybu i zdravému životnímu stylu, ale i ti pasivnější, kteří mohou podpořit veslaře na tradičních Primátorkách. Nesmíme však zapomenout ani na děti, které v polovině týdne oslaví svůj svátek. Připraven je pro ně program plný her, soutěží, kreativního tvoření, sportu a dalších zajímavých aktivit.

  Celý článek...

Více zpráv...


 

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.
Server ziprealty.cz zprostředkovává informace o developerských projektech v Praze, nabídka zahrnuje novostavby, rekonstruované bytové domy, nové byty i domy v okolí Prahy.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz