Praha.cz

 
 • Sobota, 28. květen 2016 15:03
  Rodinný den Prahy 7 na Výstavišti Holešovice

  POZVÁNA - Městská část Praha 7 a Výstaviště Praha - Holešovice pořádají tuto neděli 29. května 2016 již druhý ročník akce Rodinný den Prahy 7 na Výstavišti Holešovice. Od 13 do 19 hodin bude připravený bohatý program pro celou rodinu a všechny věkové kategorie plný sportu, kultury a zábavy.

  Celý článek...
 • Sobota, 28. květen 2016 08:36
  Karlštejn, foto Arkadiusz Zarzecki , Wikipedia

  V okolí Prahy se nacházejí hrady a zámky, které se podílely na české historii a stojí za to se s nimi blíže seznámit. Zámky vás okouzlí svojí krásou a zahradami, hrady zase vysokými věžemi a hradbami. Dnes vám nabídneme dva hrady a jedno souhradí, které byste si určitě neměli nechat ujít - hrad Karlštejn, hrad Křivoklát a zříceniny hradů Žebrák a Točník.

  Celý článek...
 • Pátek, 27. květen 2016 19:47
  Maratón romské kultury Khamoro opět v Praze

  Praha se od neděle až do 4. června rozezní tou nejlepší romskou hudbu. Světový romský festival Khamoro během sedmi dnů nabídne Gypsy Jazz, cimbálovou muziku, rumba gitana, písně ruských, rumunských a českých Romů nebo balkánskou dechovku. Součástí festivalu budou navíc zajímavé doprovodné akce pro celou rodinu i odborné semináře o aktuálních tématech.

  Celý článek...
 • Pátek, 27. květen 2016 08:43

  Blíží se Mezinárodní den dětí a ve vzduchu už je kromě vůní rozkvetlé přírody cítit blížící se konec školního roku a začátek prázdninového období. Takže už je nevyšší čas vypravit se například na prodejní výstavu všeho, co bychom mohli v létě na cestách do přírody potřebovat. Víkend bude patřit také řadě akcí, při kterých se děti nejen pobaví a poučí, ale také si prověří fyzičku. A pokud se spolu s nimi zúčastníte Běhu pro Paraple, uděláte navíc hodně dobrý skutek.

  Celý článek...
 • Pátek, 27. květen 2016 07:27
  Prahou projede bláznivý pojízdný kostel

  Letošní ročník Noci kostelů, která proběhne 10. června, je v pořadí již osmou příležitostí pro setkání s křesťanstvím a kulturním zážitkem v přátelském duchu respektu, dialogu a porozumění. Ovšem zcela poprvé se účastníci setkají s pojízdným kostelem, který bude vybaven téměř jako kostely běžné. Narazíte na něj na tramvajové trase číslo 22.

  Celý článek...
 • Čtvrtek, 26. květen 2016 11:55
  Oslavy Mezinárodního dne dětí v Muzeu hlavního města Prahy

  Každoročně se 1. června slaví Mezinárodní den dětí. Při této příležitosti připravují různé instituce společenské a sportovní akce. Pozadu není ani Muzeum hlavního města Prahy, které si v předstihu připravilo na dva víkendové dny bohatý doprovodný program. V sobotu 28. května se program odehraje v hlavní budově muzea, v neděli 29. května pak na Petříně.

  Celý článek...

Více zpráv...


 

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.
Server ziprealty.cz zprostředkovává informace o developerských projektech v Praze, nabídka zahrnuje novostavby, rekonstruované bytové domy, nové byty i domy v okolí Prahy.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz