Praha.cz

 
Byty a rodinné domy v Praze se slevou až 300 000 Kč!
Pondělí, 02. březen 2015 09:07
Byty a rodinné domy v Praze se slevou až 300 000 Kč!

Developerská společnost Finep zahájila velkou jarní akci na nové byty a rodinné domy v Praze, které nabízí se slevou až 300 000 Kč.
Pokud máte zájem o některý z družstevních bytů, které jsou k dispozici v lokalitě Prosek Park VI, můžete navíc využít slevu 50 000 Kč na garážové stání.


S nákupem bytu nemá smysl váhat, protože i nových bytů v Praze se letos dotkne zdražování.


abax3

Byty budou letos zdražovat

Zatímco sazby hypotečních úvěrů klesly v uplynulých letech na historické minimum, ceny stavebních prací zvolna stoupaly. Developerské společnosti sice cenu dorovnávaly snižováním svých marží, třetí rok po sobě to už ale nebude možné.


Byty v Praze proto letos zdraží a jejich nákup přestane být tak výhodný jako byl dosud. Jarní sleva až 300 000 Kč je proto skvělou možností, jak si pořídit nový byt v Praze za skutečně výhodných podmínek.


V této situaci se vyplatí koupit byt 3+kk nebo 4+kk, jelikož jde o chytrou investici do budoucna. Odborníci ale odhadují, že letos bude stejně jako loni největší zájem o byty 2+kk.


Barrandov hlásí vyprodáno, Britská čtvrť má ještě volno

V současné době mohou zájemci o bydlení v Praze vybírat z 5 lokalit. Byty v šesté lokalitě s názvem Kaskády Barrandov už jsou totiž všechny vyprodány. Připravují se sice nové etapy, bydlení v Praze 5 ale stále ještě nabízí Britská čtvrť VI ve Stodůlkách.


V této lokalitě jsou k dispozici populární byty 2+kk a větší. Byty 1+kk už jsou zcela vyprodány. Projekt Britská čtvrť svým rezidentům nabízí vysoký standard bydlení, bezbariérový přístup a blízkost stanice metra. Je ideální nejen pro singles, ale i pro rodiny s dětmi.


abax3

V Praze 9 se bude líbit sportovcům i milovníkům večírků

Kromě zájemců o družstevní bydlení zaujme Prosek Park jistě i ty, kteří by chtěli byt do osobního vlastnictví. Lokalita je obklopena množstvím zeleně, zároveň má ale díky blízké stanici metra skvělou dostupnost do centra.


Druhou možností bydlení v Praze 9 je vysočanský Harfa Park. Bydlení v něm jistě ocení milovníci nočního života v centru i sportovci, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku. Téměř za domem tu začíná cyklostezka a do centra Prahy to trvá pouhých 12 minut.


abax3

Byty v Praze 10 jsou ideální pro rodiny s dětmi

Velký zájem je o bydlení nad hostivařskou přehradou v Praze 10. Lokalita Nad Přehradou hlásí posledních 20 volných bytů, z čehož je pouze pět bytů 2+kk. Projekt je však díky své poloze ideální pro rodiny s dětmi, které jistě využijí velké byty 3+kk nebo 4+kk. S jarní slevou jejich cena klesla o několik set tisíc korun.


Populární lokalitou je také Malý háj ve Štěrboholech. Všechny byty tu mají terasu, balkon nebo předzahrádku a blízko se nachází cyklostezka, golfové hřiště i nákupní centrum Europark Štěrboholy.


abax3

Byty a rodinné domy v Praze se slevou až 300 000 Kč!