Praha.cz

 
Novinka v oblasti estetické medicíny: 6 nití, které spolehlivě vypnou obličej bez zásahu skalpelu
Pondělí, 30. březen 2015 09:44
Mediestetik

Estetická medicína v Česku je zase o krok napřed. Na trh přišla nová metoda Art Filting, která je tu pro muže i ženy, jež trápí početné a hluboké vrásky v obličeji a výrazně povadlá pleť. Pouhých šest biokompatibilních nití, které se během půl roku vstřebají, dokáže zpevnit kontury a omladit obličej s okamžitým efektem. Ten vydrží až čtyři roky.V dnešní době je největší pozornost věnována neinvazivním technikám obličejového omlazení, jež přináší minimalizované riziko a nevyžadují žádnou rekonvalescenci. Jednou z nich je Art Filting. Jde o novou generaci miniinvazivního faceliftu.


Nová generace faceliftu Art Filting je založená na využití kombinace unikátních biokompatibilních nití. Dva typy speciálních nití jsou při něm umístěny do hlubokých vrstev kůže, což jim umožňuje efektivně pozvednout měkkou tkáň povolenou v důsledku procesu stárnutí a fixovat ji do požadovaného stupně. Efekt je velmi přirozený a pacient zaznamenává okamžitý a viditelný lifting. Nitě jsou umístěné ve speciálních netraumatických kanylách, což lékaři umožňuje zcela se obejít bez jakýchkoliv řezů, utahování či uzlů.


„Jednoznačnou výhodou Art Filtingu oproti ostatním metodám estetické dermatologie je jeho okamžitý efekt. K výraznému pozvednutí povadlých kontur totiž dochází okamžitě, není tak třeba na výsledek čekat několik měsíců, jako u mnoha jiných technik. Výsledek je také skutečně výrazný a viditelný,“ říká MUDr. Helena Reisingerová, korektivní dermatoložka kliniky estetické medicíny Mediestetik.


Zákrok probíhá v lokální anestezii, takže při něm pacient necítí žádné nepohodlí, ošetření trvá v závislosti na ošetřované ploše asi hodinu a půl a hned po něm může jít pacient domů nebo do práce.


Výsledky jsou u Art Liftingu okamžité. V průběhu následujících týdnů ovšem kůže k nitím ještě zcela přilne, a proto je maximální výsledek viditelný až po třech měsících a vydrží až čtyři roky. Nitě se vstřebají zhruba za 6 měsíců, v závislosti na metabolismu pacienta.


„U pacientů s citlivou pletí se mohou vyskytnout drobné modřinky, ty ale bez problémů schová make‑up. Jediné, co pacient po ošetření musí dodržovat, je následujících čtrnáct nocí spát ve speciální fixační masce. Kromě toho není třeba žádná rekonvalescence,“ uvedla doktorka Reisingerová z Mediestetiku.


Před a po

Jaký je rozdíl mezi Art Filtingem a Magickým liftingem?

Mezonitě (tedy Magický lifting) zejména zlepšují kvalitu, tonus i barvu pokožky. Dopřávají zejména zpevnění pokožky v problematické oblasti a její lehký lifting, výborně fungují také jako prevence dalšího povadání pleti. Art Filting oproti tomu řeší již výrazně povadlou pleť, která ztratila svou pevnost. Tu mechanicky pozvedávají a v toto stavu ji dlouhodobě fixují. Efekt Art Filtingu je proto výraznější a vydrží déle, než jak je tomu u mezonití. Také samotné ošetření probíhá jinak, mezonitě jsou lehké mini-invazivní ošetření, Art Filting lze považovat za předstupeň chirurgického zákroku a nitě se při něm aplikují hlouběji než mezonitě. Kompletní lifting obličeje stojí od Kč 15 000,-.


O klinice Mediestetik

Klinika estetické medicíny Mediestetik Praha se řadí mezi první pracoviště svého druhu ve Střední Evropě. Zařízení disponuje špičkovým laserovým a technologickým zázemím světové úrovně, které nemá v České republice konkurenci. Předností Mediestetik je především jedinečné spojení unikátních moderních technologií a vysoce kvalifikovaného týmu předních odborníků s dlouholetou praxí a zahraničními zkušenostmi. Mediestetik klade důraz na prvotřídní kvalitu služeb – od odborného poradenství v elegantním, příjemném prostředí, až po individuálně poskytované a velmi diskrétní služby, které jsou přizpůsobeny dle potřeb a přání zákazníka. Mediestetik Praha patří do mezinárodní sítě klinik estetické medicíny.


Více informací na www.mediest.cz nebo na www.facebook.com/Mediestetik.Novinka v oblasti estetické medicíny: 6 nití, které spolehlivě vypnou obličej bez zásahu skalpelu