Praha.cz

 
Praha.cz drží krok se životem v Praze
Pondělí, 21. leden 2013 10:51
Praha.cz drží krok se životem v Praze

[Tisková zpráva] Praha, 21. 1. 2013 – Webový portál o životě v Praze změnil vzhled a rozšířil obsah. Stránky www.praha.cz, které slouží Pražanům, turistům i firmám z Prahy a okolí, mají nyní ambice být milovníkům hlavního města ještě blíže než kdy předtím.Portál www.praha.cz nyní nabízí vylepšené funkce včetně oblíbené databáze užitečných občanských i turistických informací o Praze. Novinkou je výběr nejdůležitějších aktuálních zpráv, pod kterými nově můžou čtenáři diskutovat. K zapojení postačí pouze vlastnit účet na Facebooku. Mimo tyto novinky byly upraveny i vizuální stránka webu a struktura informací, které společně přispívají k lepší a rychlejší orientaci na stránkách. Web Praha.cz komunikuje i na sociální síti Facebook www.facebook.com/www.praha.cz, kde upozorňuje na novinky a zajímavosti z Prahy.


„Jsem rád, že se náš web stále obohacuje a neustává ve vývoji,“ hodnotí aktuální změny Karel Umlauf, provozovatel portálu. „Naši čtenáři se stále mají na co těšit. Určitě jsme nevyčerpali všechny nápady, ve vylepšování budeme neustále pokračovat,“ dodal Karel Umlauf. Naznačil také, že web bude do budoucna otevřený i pro články, fotografie a názory čtenářů. Sami Pražané tak budou moci informovat o dění v jejich okolí a o svém pohledu na věc.


Nové pojetí webu Praha.cz přináší také nový koncept reklamních možností pro inzerenty a to nejen formou bannerové reklamy. Pro nové zadavatele jsou připraveny slevy a zajímavé nabídky. Prodej inzertního prostoru je však podřízen obsahové stránce webu, díky čemuž se Praha.cz neřadí do skupiny webů zaměřených především na komerční prezentaci. Přednost dává poskytování kvalitních informací svým cílovým skupinám, což znamená, že prostředky investované do inzerce jsou lépe zhodnoceny. Vedle klasické inzerce je web Praha.cz také otevřen méně běžným formám a možnostem spolupráce.


Na vaše nápady a názory se těší tým portálu Praha.cz na emailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .Máte-li zájem o další informace, prosím kontaktujte:

  • Natálie Růžičková, Bc.
  • email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • tel.: +420 775 310 970www.praha.cz - vše o životě v Praze

Autor: Natálie Růžičková


Praha.cz drží krok se životem v Praze