Praha.cz

 
Průvodce výběrem bydlení v Praze
Středa, 30. prosinec 2015 08:56
Průvodce výběrem bydlení v Praze

Chtěli byste si koupit byt? Zdají se vám ceny příliš vysoké? Nevíte, kterou lokalitu vybrat? Nebo hledáte jen ubytování na pár dní? Máme pro vás několik tipů, jak si v těchto situacích co nejlépe poradit!Volba krátkodobého ubytování

Jestliže potřebujete v hlavním městě přespat jen několik nocí, není třeba za to draze platit. Naším tipem je toto levné ubytování v Praze. Ubytovat se zde můžete v pokojích typu hostel, penzion, hotel nebo v apartmánech. Cena za jednolůžkový pokoj na jednu noc startuje na pouhých 385 Kč, dvoulůžkový pokoj stojí pouze 520 Kč za noc.


Rezidence Topolová

Hledáme pronájem

Pokud hledáte výhodný pronájem bytu Praha, je třeba velké ostražitosti. Nejvíce nabídek najdete u realitních kanceláří. Ovšem u nich je třeba počítat s placením vysokých kaucí. Někdy jsou požadovány i 3 nájmy dopředu. Pokud nechcete toto řešit, měly by vás zajímat také inzeráty od soukromých osob. Pokud si budete byt pronajímat, dejte si pozor na znění nájemní smlouvy a do posledního detailu si byt prohlédněte. Je žádoucí si vybavení vyfotografovat, předejdete tak sporům o tom, že jste něco poničili.


Chci byt koupit

Jestliže vás zajímají byty na prodej Praha, máte 4 možnosti: Hledat u realitních kanceláří, spolehnout se na nabídky soukromníků, pátrat v nabídce developerských společností či hledat nabídky ubytování od firem, které vlastní domy a pronajímají či prodávají v nich byty. Právě čtvrtá možnost může vyjít cenově nejvýhodněji. Příkladem je nabídka multifunkčního zařízení Rezidence Topolová. Aktuálně nabízí cenově výhodné byty 1+kk a 2+kk.


Rezidence Topolová2


Co je třeba zvážit?

Nikdy se neupínejte jen na stav bytu. Zjistěte si co nejvíce informací o lokalitě, kde se byt nachází. Zajímat vás musí dopravní obslužnost, občanská vybavenost, blízkost přírody, možnosti sportovního vyžití aj. Vodítkem vám může být i tento přehled. Najdete v něm srovnání pražských lokalit.


Průvodce výběrem bydlení v Praze