Praha.cz

 
RIS: Informační systém, díky kterému naplno využijete potenciál své firmy
Úterý, 03. listopad 2015 12:06
RIS: Informační systém, díky kterému naplno využijete potenciál své firmy

Jednou to přijít muselo. Ani vaše firma se nadále neobejde bez informačního systému, který výrazně zjednoduší a zrychlí procesy. Otázkou je, který informační systém splní vaše vysoké nároky. Vzhledem k množství produktů není výběr jednoduchý a můžete zbytečně šlápnout vedle. Nic podobného se vám nestane, pokud vsadíte na řešení RIS® - tzv. Racionalizovaný informační systém, za kterým stojí vývojáři ze společnosti Saul IS. Firma se vývojem a implementací informačních systémů zabývá od roku 1997 a nabízí řešení pro společnosti všech velikostí a rozsahů i příspěvkové organizace.


Informační systém RIS je ekonomický software na bázi client-server a obsahuje široké spektrum modulů. Za zmínku stojí moduly pro účetnictví, majetek, pohledávky, prodej, závazky, banky, sklady, insolvence a v neposlední řadě manažerská nadstavba TOP-RIS.


RIS je komplexní řešení, které vám umožní efektivní plánování a řešení podnikových procesů a zdrojů. Díky podnikovému systému dosáhnete automatizace, integrace a standardizace postupů, sdílení dat a dalších procesů.
Základní parametry systému RIS

RIS je otevřený systém s množstvím propojených modulů a lze jej integrovat i do existujícího IT prostředí. K charakteristickým rysům patří detailní parametrizace spočívající ve vysoké míře nastavení uživatelských požadavků. RIS je spolehlivý, podporuje mezinárodní výkaznictví a disponuje víceletou databází. Problém nepředstavuje ani účtování v cizích měnách a více firem s následnou konsolidací.


Podnikový informační systém obsahuje generátor výstupních sestav, analýzy a ukazatele. Usnadňuje elektronické zpracování a archivaci dokumentů. Export výstupů je možný do dokumentů MS Office, PDF a e-mailu.

Saul

Proč byste si měli vybrat právě RIS?

Informační systém RIS je cenově přijatelný a oproti konkurenčním řešením nabízí nejlepší poměr ceny / přínosu pro vaši společnost. Implementace je snadná a mile vás překvapí i uživatelský přívětivé rozhraní. Získáte perfektní přehled o tom, co se děje ve vaší firmě a začnete naplno využívat zdroje. Další informace najdete na www.saul.cz.


RIS: Informační systém, díky kterému naplno využijete potenciál své firmy