Praha.cz

 
Vybavte svou saunu infrazářiči a užívejte si výhod 2v1
Čtvrtek, 02. červenec 2015 08:48
Vybavte svou saunu infrazářiči a užívejte si výhod 2v1

Milujete saunování, ale manžel nesnáší vysoké teploty a dcera má astma? V takovém případě vám asi domácí sauna neprojde. Přesto existuje řešení, které uspokojí vás i zbytek rodiny.
“Mami, jdeš do sauny, nebo si můžu zapnout infrasaunu?” Myslíte, že jsme si vypůjčili repliku z některého filmu o životě šlechty? Nenechte se mýlit. Podobný dotaz může zaznít v každém panelákovém bytě a u vás doma zrovna tak.


Kombinované sauny kombinují, jak už název napovídá, výhody finské sauny a léčivých paprsků infrasauny. Nezabírají přitom o nic více místa než běžná kabina. Trik totiž spočívá v tom, že do sauny o minimálních rozměrech 1340 x 1340 x 2100 mm přidáme výkonné infrazářiče Philips Vitae.


Vy si pak můžete vybírat, zda máte dnes chuť na klasické saunování nebo na prohřátí infračervenými paprsky.


Sauna System

Užívejte si léčivé účinky v pohodlí domova

Domácí sauna, a zejména kombinovaná sauna, má nespočet výhod. Za všechny jmenujme především pohodlí, čistotu a také úsporu oproti návštěvám veřejných zařízení. Můžete se také řídit doporučením lékařů, aniž byste museli udělat krok z domu.


A jaká že ta doporučení jsou? Každé ráno si dopřejte 20-40 minut v infrasauně a 2 až 3 večery v týdnu zasvěťte relaxaci v sauně. Nezapomeňte ale na to, že saunování není vhodné pro alergiky, astmatiky, kardiaky a další skupiny lidí.

Infrasauně by se zase měly vyhýbat těhotné ženy a ženy s prsními implantáty, děti mladší 3 měsíců a osoby s akutní virózou.


Sauna System

Zkombinujte si saunu na míru

Přesný rozměr a podobu své kombinované sauny si u českého výrobce SaunaSystem zvolíte sami, v základní nabídce jsou ale tři typy:


- Native - nestárnoucí klasika ze skandinávského smrku, osiky, cedru nebo kanadské borovice.

- Grand - luxusní sauna s barevným LED osvětlením a anatomicky tvarovanou lavicí.

- Modus - elegantní sauna z masivního cedru nebo abachi a barevným podsvícením opěrek.


Zbytek už je čistě na vás. Kombinované sauny vyrábíme vždy na míru a vy si tak můžete zvolit i to, zda bude vaše sauna stát volně nebo bude v provedení rohové sauny.


Vybavte svou saunu infrazářiči a užívejte si výhod 2v1