Praha.cz

 
Zlíňáci se dočkali netypické Konopné lékárny
Čtvrtek, 15. leden 2015 14:22
Konopná lékárna

Na kožní problémy či neduhy pohybového aparátu mohou s trochou nadsázky obyvatelé Zlína zapomenout. Pomohou jim totiž odborníci v nově otevřené Konopné lékárně. Ta je úzce specializovaná právě na produkty z léčivého konopí. Lékárnu lidé najdou na ulici Bartošova.


Konopná lékárna v centru na ulici Bartošova 5532 je specializovaná výhradně na prodej tuzemských prostředků z léčivého konopí. Ve své nabídce má produkty z konopí s nízkou povolenou hladinou THC do 0,3 %. Prostředky si zachovávají veškeré léčivé účinky konopí, zejména díky látce kanabidiolu (CBD). „Lidé mají možnost zjistit, jaké má konopí účinky v té nejlepší formě,“ míní zakladatel ryze českých lékáren z Carun Pharmacy Jiří Stabla. O konopné prostředky je velký zájem jak mezi nemocnými, seniory, tak i mladými lidmi.


Konopná lékárna je místem, kde lidé dostanou nejen nezbytné informace o konopí a jeho léčivých účincích, ale produkty si mohou vyzkoušet takříkajíc na vlastní kůži. „Vedle konopné kosmetiky prezentované tělovým olejem, krémem na obličej, mýdlem, ústní vodou či intimním gelem jsou v lékárně k mání také potravinářské produkty, do kterých patří konopné semínko, konopný olej, těstoviny či sirup a víno,“ říká Jiří Stabla. Nechybí ani uznávaná konopná mast – doporučovaná na různé bolesti, při léčbě kožních potíží, jako jsou lupénka, akné, opruzeniny, opary, ale i na odřeniny, popáleniny, bodnutí hmyzem či odstranění bércových vředů. Česká mast Carun navíc obdržela 2. místo v kategorii Nejlepší nový přírodní produkt, které značka získala na londýnském veletrhu přírodních a organických produktů (Natural & Organic Products Europe). Nově je v nabídce i konopná mast pro děti.


Velký výběr produktů z konopí s léčivým výtažkem Konopná lékárna

V konopné lékárně lidé naleznou rozsáhlé spektrum těch nejkvalitnějších konopných produktů určených k prevenci chorob i takových, jež jsou odborníky doporučované na zmírnění příznaků nemocí. Produkty totiž obsahují na rozdíl od jiných na trhu konopný výtažek. Ten se například řadí mezi účinný, levný a šetrný lék na zmírnění příznaků rakoviny. Vysoký potenciál má při léčbě cukrovky a na úrazy a popáleniny. Konopí nemá nežádoucí účinky jako farmaceutické léky. Právě takové účinné produkty v lékárně naleznete. Produkty z konopné lékárny pomohou například s kožními onemocněními jako atopickým ekzémem či lupénkou, pomohou i hendikepovaným s proleženinami. Prostředky z léčivého konopí, jako doplňky stravy, jsou vhodné i pro sportovce či maminky s dětmi a další vyznavače zdravého životního stylu a výrobků z konopí.


Adresa Konopné lékárny:

Bartošova 5532

760 01 Zlín

Otevírací doba: po-pá 9.00-17.00


Více informací získáte na webu http://www.konopnyshop.cz/.


O značce CARUN

Výrobce CARUN, VlP s.r.o., je výhradně českou výrobní a obchodní společností, nabízející široký sortiment prověřených odborně připravených produktů z konopí, které firma prodává po celé EU. V současné době je firma jediným českým výrobcem, který vyrábí zdravotnický prostředek z konopí botanického druhu. Společnost je vlastníkem nejznámějšího konopného portálu v ČR http://www.konopnyshop.cz/. Carun je registrovanou značkou. Slogan firmy: „Znáte pravdu o konopí?“.

Více informací získáte také na http://www.carun.cz/ nebo na http://www.konopnyshop.cz/.


Zlíňáci se dočkali netypické Konopné lékárny